Spotkanie Wisla Krakow vs Lechia Gdansk, wynik końcowy 2-2

Wisla Krakow vs Lechia Gdansk, wynik końcowy 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisla Krakow oraz Lechia Gdansk wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-09-12 13:00 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow i Lechia Gdansk.

Gole strzelali: J. Kubicki 23' 0-1 I. Durmus 45' 0-2 M. Frydrych 72' 1-2 D. Hugi M. Frydrych 90' 2-2

Żółte kartki Wisla Krakow: J. Kliment 12' F. Brown 31' S. Szota 90' S. Szota 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: J. Kubicki 35' M. Nalepa 49' L. Zwolinski 83' K. Sezonienko 84'

Czerwone kartki Wisla Krakow: S. Szota 90'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Raczkowski. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Wisla Krakow stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Lechia Gdansk zmierzy się z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Górnik Łęczna.

Coraz częściej fani śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze jak J. Kliment J. Kubicki nader często zagwarantowały własnym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Zmagania między drużynami futbolowymi bywają zaciekłe, nie często bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Obserwujemy przechodzące do historii asysty czy gole, nieczyste faule dodające smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Wisla Krakow oraz Lechia Gdansk w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.