Piast Gliwice kontra Wisla Krakow, wynik spotkania - 1-0

Po pierwszej połowie spotkania między Piast Gliwice i Wisla Krakow wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-10-01 18:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Piast Gliwice a Wisla Krakow.

Gole strzelali: Alberto Toril Domingo 68' 1-0

Żółte kartki Piast Gliwice: Michał Chrapek 34'

Żółte kartki Wisla Krakow: Konrad Gruszkowski 34' Ashraf El Mahdioui 65' Pawel Kieszek 69' Yaw Yeboah 75'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia spotkania - D. Sylwestrzak. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Jagiellonia a Wisla Krakow podejmie Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Wisla Plock.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani futbolu śledzą pasjonujące starcia w lidze Ekstraklasa. Mocne zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak Michał Chrapek Konrad Gruszkowski nieustannie sprawiają kapitalnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki między drużynami futbolowymi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż zmagania nie są warte uwagi. Trafiamy na idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych iśledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Piast Gliwice i Wisla Krakow jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.