Spotkanie Wisla Plock - Wisla Krakow zakończone wynikiem 2-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Plock a Wisla Krakow wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2021-10-31 11:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 13. Zmierzyły się Wisla Plock oraz Wisla Krakow.

Gole strzelali: Ł. Sekulski 39' 1-0 R. Wolski Ł. Sekulski 48' 2-0 D. Michalski

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 41' Rafał Wolski 57' Jakub Rzeźniczak 84'

Żółte kartki Wisla Krakow: Felicio Brown Forbes 10' Hubert Sobol 69' Georgy Zhukov 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Wisla Plock zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Wisla Krakow podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Jagiellonia.

Mnóstwo kibiców z dużym entuzjazmem śledzi ciekawe starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Mateusz Szwoch Felicio Brown Forbes często zapewniają wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zagorzałe, rzadko bywa, że zmagania nie są warte uwagi. Systematycznie obserwujemy idealnie wyliczone gole oraz asysty, nieczyste faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Wisla Plock i Wisla Krakow jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.