Jagiellonia kontra Wisla Krakow, wynik meczu - 3-1

Dnia 2021-11-20 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 15. Zmierzyły się Jagiellonia i Wisla Krakow.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Jagiellonia i Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: B. Augustyn 41' 1-0 M. Pospíšil S. Szota 45' 1-1 T. Přikryl 59' 2-1 B. Nastić M. Żyro 87' 3-1 K. Struski

Żółte kartki Jagiellonia: Kacper Tabis 17' Błażej Augustyn 24' Fedor Černych 34' Bojan Nastić 54' Bogdan Țîru 76'

Żółte kartki Wisla Krakow: Mateusz Młyński 67' Felicio Brown Forbes 79' Dawid Szot 85'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Wisla Krakow: Michal Frydrych 9'

Sędzią głównym tego spotkania był S. Marciniak. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Jagiellonia stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Warta Poznań.

Liczni fani futbolu śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Kacper Tabis Mateusz Młyński nieustannie zapewniają fantastycznym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, że spotkania nie są interesujące. Obserwujemy ostre sytuacje na faul, widowiskowe gole czy asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. To też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Jagiellonia i Wisla Krakow jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.