Mecz pomiędzy Wisla Krakow oraz Radomiak Radom na obiekcie Stadion Miejski im. Henryka Reymana dnia 2021-11-26 19:30 - 0-1

Wisla Krakow vs Radomiak Radom, wynik końcowy 0-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Wisla Krakow i Radomiak Radom wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2021-11-26 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Wisla Krakow a Radomiak Radom.

Gole strzelali: K. Angielski 6' 0-1

Żółte kartki Wisla Krakow: Nikola Kuveljić 57'

Żółte kartki Radomiak Radom: Dawid Abramowicz 63' Meik Karwot 87'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Zaglebie Lubin a Radomiak Radom zmierzy się z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan oraz Legia Warszawa.

W dzisiejszych czasach fani futbolu śledzą fascynujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak między innymi Nikola Kuveljić Dawid Abramowicz częstokroć zaserwowały wyśmienitym miłośnikom futbolu mnóstwo przeżyć. Nieprzerwanie zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe dodające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często bywa, że zmagania nudzą fana. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania sportowe ligi Ekstraklasa oraz śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Wisla Krakow i Radomiak Radom z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.