Dnia 2021-12-11 16:30 na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz Zaglebie Lubin vs Wisla Krakow zakończony wynikiem 2-1

 

Pierwsza część spotkania między Zaglebie Lubin oraz Wisla Krakow zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2021-12-11 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Lubin i Wisla Krakow.

Gole strzelali: Konrad Gruszkowski 45' 0-1 Saša Živec 74' 1-1 Karol Podlinski Patryk Szysz 84' 2-1 Karol Podlinski

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Jakub Żubrowski 19' Aleksandar Pantić 29' Jakub Wójcicki 47' Daniel Dudzinski 80' Łukasz Poreba 90'

Żółte kartki Wisla Krakow: Georgy Zhukov 44' Patryk Plewka 56'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Wisla Krakow: Michal Frydrych 23'

Główny sędzia meczu to Zbigniew Dobrynin, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Legia Warszawa natomiast Wisla Krakow z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Stal Mielec.

Wierni fani z zapałem śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze jak Jakub Żubrowski Georgy Zhukov wielokrotnie zagwarantowały własnym kibicom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Bardzo często zdarzają się wyśmienite asysty oraz gole, bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Walki między piłkarzami bywają niezwykle zaciekłe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to widowiska drętwe. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić widowiska sportowe znanej ligi Ekstraklasa i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Zaglebie Lubin oraz Wisla Krakow z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.