Na obiekcie Stadion Miejski im. Henryka Reymana miało miejsce spotkanie pomiędzy Wisla Krakow i Nieciecza: wynik 3-0

Wisla Krakow - Nieciecza 3-0. Dnia 2021-12-17 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 19 pomiędzy Wisla Krakow a Nieciecza.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Krakow a Nieciecza wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Gole strzelali: A. El Mahdioui 23' 1-0 M. Hanousek Y. Yeboah 44' 2-0 S. Savić M. Škvarka 47' 3-0

Żółte kartki Wisla Krakow: Jan Kliment 52' Serafin Szota 90'

Żółte kartki Nieciecza: Vlastimir Jovanović 45' Artem Putivtsev 50'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow stanie naprzeciw Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Górnik Łęczna a Nieciecza z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Legia Warszawa.

Wielu kibiców śledzi fascynujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Jan Kliment Vlastimir Jovanović nieustannie zapewniają fantastycznym fanom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na wyśmienite asysty oraz gole, ostre sytuacje na faul zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki pomiędzy piłkarzami są niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to zmagania nie warte uwagi. Zachęcamy, aby śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Wisla Krakow i Nieciecza z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.