Na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana miał miejsce mecz pomiędzy Wisla Krakow oraz Stal Mielec - końcowy wynik 0-1

Wisla Krakow kontra Stal Mielec, wynik 0-1. W dniu 2022-02-12 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow oraz Stal Mielec.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wisla Krakow i Stal Mielec zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: G. Tomasiewicz 11' 0-1 M. Domański

Żółte kartki Wisla Krakow: Enis Fazlagić 37' Konrad Gruszkowski 84'

Żółte kartki Stal Mielec: Arkadiusz Kasperkiewicz 30' Koki Hinokio 55'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny arbiter meczu - Tomasz Kwiatkowski, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Olimpia Grudziądz. Kolejno natomiast Stal Mielec z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Jagiellonia.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Enis Fazlagić Arkadiusz Kasperkiewicz raz za razem sprawiają fantastycznym kibicom wiele pozytywnych przeżyć. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że widowiska przynudzają. Nieprzerwanie natrafiamy na idealne asysty oraz gole, bezlitosne sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Wisla Krakow i Stal Mielec z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.