Spotkanie Legia Warszawa vs Wisla Krakow zakończone wynikiem 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Legia Warszawa oraz Wisla Krakow zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-02-25 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Legia Warszawa i Wisla Krakow.

Gole strzelali: T. Pekhart 8' 1-0 M. Rosołek K. Gruszkowski 79' 1-1 M. Wieteska 90' 2-1 Josué

Żółte kartki Legia Warszawa: Josué 85'

Żółte kartki Wisla Krakow: Joseph Colley 35' Dor Hugi 77' Michal Frydrych 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Wisla Krakow: Michal Frydrych 90'

Główny arbiter spotkania to Piotr Lasyk, Poland. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Legia Warszawa zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Górnik Łęczna a Wisla Krakow zmierzy się z Olimpia Grudziądz. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Lech Poznan.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze Ekstraklasa. Mocne zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Josué Joseph Colley nierzadko zaserwowały kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wiele wspaniałych wrażeń. Walki pomiędzy graczami bywają zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, że są to potyczki drętwe. Regularnie obserwujemy idealnie wyliczone bramki czy asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych orazoglądać widowiska sportowe ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich zespołów jak Legia Warszawa oraz Wisla Krakow w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.