Dnia 2022-03-05 19:00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk miał miejsce mecz Lechia Gdansk kontra Wisla Krakow - 1-1

Dnia 2022-03-05 19:00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Lechia Gdansk a Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lechia Gdansk a Wisla Krakow wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: M. Frydrych 36' 1-0 Luis Fernández 89' 1-1 K. Gruszkowski

Żółte kartki Lechia Gdansk: Mario Maloča 27' Jarosław Kubicki 82' Joseph Ceesay 88'

Żółte kartki Wisla Krakow: Joseph Colley 50'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lechia Gdansk stanie naprzeciw Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Legia Warszawa natomiast Wisla Krakow z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Piast Gliwice.

Wierni fani futbolu śledzą pasjonujące poczynania ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Mario Maloča Joseph Colley często zagwarantowały kapitalnym kibicom mnóstwo emocji. Potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się bardzo zaciekłe, rzadko bywa, że spotkania nudzą kibica. Często trafiamy na bezwzględne faule kończące się żółtym kartonikiem, niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Lechia Gdansk i Wisla Krakow oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.