Dnia 2022-04-10 13:00 odbyło się spotkanie Wisla Krakow kontra Gornik Zabrze: 4-1

Wisla Krakow kontra Gornik Zabrze, wynik 4-1.

Pierwsza część spotkania między Wisla Krakow a Gornik Zabrze zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-1.

W dniu 2022-04-10 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow i Gornik Zabrze.

Gole strzelali: Luis Fernández 43' 1-0 Michal Škvarka Lukas Podolski 51' 1-1 Stefan Savić 67' 2-1 Giorgi Tsitaishvili Luis Fernández 75' 3-1 Nikola Kuveljić 90' 4-1 Stefan Savić

Żółte kartki Wisla Krakow: Enis Fazlagić 24' Elvis Manu 69' Pawel Kieszek 89'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Erik Janža 82'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Wisla Krakow stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Gornik Zabrze z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Radomiak Radom.

Wierni fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo interesujące potyczki ligi Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych zawodników drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Enis Fazlagić Erik Janža często sprawiają kapitalnym fanom wiele emocji. Walki między zawodnikami z ligi bywają zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, iż mecze przynudzają. Stale zdarzają się ostre sytuacje na faul, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby śledzić mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Wisla Krakow oraz Gornik Zabrze w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.