Dnia 2022-04-18 13:00 na stadionie Municipal Stadium Wroclaw miał miejsce mecz Slask Wroclaw kontra Wisla Krakow zakończony wynikiem 1-1

Slask Wroclaw kontra Wisla Krakow 1-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Slask Wroclaw a Wisla Krakow wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-04-18 13:00 na stadionie Municipal Stadium Wroclaw odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 29. Zmierzyły się Slask Wroclaw i Wisla Krakow.

Gole strzelali: Elvis Manu 6' 0-1 Konrad Gruszkowski Cayetano Quintana 41' 1-1 Victor Garcia Marin

Żółte kartki Slask Wroclaw:

Żółte kartki Wisla Krakow: Marko Poletanović 24' Konrad Gruszkowski 34'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Slask Wroclaw stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Wisla Krakow zmierzy się z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Jagiellonia.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe i zawodnicy jak Marko Poletanović często zapewniają fantastycznym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe dodające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa, że są to spotkania drętwe. To też warto śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Slask Wroclaw i Wisla Krakow oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Municipal Stadium Wroclaw.