Mecz Wisla Krakow - Warta Poznań zakończony wynikiem 0-1 na obiekcie Stadion Miejski im. Henryka Reymana

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wisla Krakow i Warta Poznań zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2022-05-21 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow oraz Warta Poznań.

Gole strzelali: M. Szczepański 29' 0-1 J. Papeau

Żółte kartki Wisla Krakow: Enis Fazlagić 70' Maciej Sadlok 90'

Żółte kartki Warta Poznań: Niilo Mäenpää 27' Jayson Papeau 86'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny arbiter meczu - Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Wisla Krakow zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Warta Poznań zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Enis Fazlagić Niilo Mäenpää nieprzerwanie sprawiają wyśmienitym kibicom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Systematycznie zdarzają się nieprzepisowe faule zakończone żółtą kartką, widowiskowe asysty czy bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że widowiska przynudzają. Zachęcamy, żeby przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Wisla Krakow i Warta Poznań w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.