Dnia 2022-07-22 18:30 miało miejsce spotkanie między Resovia Rzeszów oraz Wisla Krakow zakończone wynikiem 0-2

Resovia Rzeszów - Wisla Krakow 0-2.

Pierwsza połowa spotkania między Resovia Rzeszów a Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-07-22 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki - 2 pomiędzy Resovia Rzeszów a Wisla Krakow.

Gole strzelali: M. Żyro 18' 0-1 I. Łasicki 79' 0-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Kwiecien 17' B. Wasiluk 36'

Żółte kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Myć. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Resovia Rzeszów stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Arka Gdynia. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Fani śledzą starcia w lidze I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak B. Kwiecien nieustannie serwują fantastycznym fanom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Wspaniałe potyczki między drużynami są zagorzałe, rzadko okazuje się, że zmagania nas męczą. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, efektowne asysty czy gole zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Resovia Rzeszów oraz Wisla Krakow z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Stal.