Dnia 2022-07-16 15:30 miało miejsce spotkanie Wisla Krakow - Sandecja Nowy Sącz zakończone wynikiem 0-0

Wisla Krakow - Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 0-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Wisla Krakow a Sandecja Nowy Sącz wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-07-16 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki - 1 pomiędzy Wisla Krakow a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wisla Krakow: K. Duda 51' M. Pereira 79' A. Mehremic 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: I. Nekic 24' D. Szufryn 37' J. Wrobel 50' L. Kosakiewicz 60' E. Maissa Fall 69'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny sędzia meczu to T. Wajda. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Wisla Krakow stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak K. Duda I. Nekic nieustannie sprawiają wyborowym entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Cieszące oko potyczki między drużynami zdarzają się zażarte, nie często okazuje się, że spotkania nie są interesujące. Zdarzają się przepiękne gole i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać widowiska sportowe znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Wisla Krakow oraz Sandecja Nowy Sącz z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.