Na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-08-05 18:30 miał miejsce mecz między Odra Opole i Wisla Krakow zakończony wynikiem 0-1

Odra Opole vs Wisla Krakow, wynik końcowy 0-1. W dniu 2022-08-05 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Odra Opole a Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Odra Opole a Wisla Krakow wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: M. Młyński 47' 0-1

Żółte kartki Odra Opole: D. Czaplinski 43'

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Jelic Balta 16' M. Zyro 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Odra Opole stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia natomiast Wisla Krakow z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa.

Oddani fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania ligi I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak D. Czaplinski I. Jelic Balta stale gwarantują własnym wiernym kibicom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się wspaniałe gole i asysty, nieczyste faule dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki między graczami okazują się bardzo zaciekłe, rzadko bywa, iż są to mecze nudne. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Odra Opole oraz Wisla Krakow z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.