Spotkanie Tychy 71 - Wisla Krakow, wynik 3-1

Tychy 71 - Wisla Krakow, wynik 3-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Tychy 71 oraz Wisla Krakow wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2022-08-13 15:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Tychy 71 a Wisla Krakow.

Gole strzelali: Luis Fernández 36' 0-1 M. Żyro 44' 1-1 D. Rumin 58' 2-1 M. Czyżycki 70' 3-1

Żółte kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 35' M. Czyzycki 72' M. Manka 90' M. Radecki 90'

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Jelic Balta 28' L. Fernandez 66'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny arbiter meczu - Ł. Szczech. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Tychy 71 stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Zawisza Bydgoszcz natomiast Wisla Krakow zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Legia Warszawa II.

W dzisiejszych czasach oddani fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo K. Wolkowicz I. Jelic Balta niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy bezlitosne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, wyśmienite bramki oraz asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Interesujące walki pomiędzy drużynami bywają niezwykle zajadłe, rzadko bywa definitywnie, że są to widowiska nużące. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze piłkarskie ligi I Liga i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Tychy 71 oraz Wisla Krakow i ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.