Wisla Krakow - GKS Katowice, wynik meczu - 2-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wisla Krakow i GKS Katowice zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-08-09 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Wisla Krakow i GKS Katowice.

Gole strzelali: A. Błąd 3' 0-1 Luis Fernández 71' 1-1 Luis Fernández 75' 2-1

Żółte kartki Wisla Krakow: K. Duda 40' B. Jaroch 51' I. Jelic Balta 85' I. Lasicki 88'

Żółte kartki GKS Katowice: D. Dudzinski 27' A. Jedrych 39' M. Kolodziejski 53'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia meczu - D. Kos. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Wisla Krakow stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Legia Warszawa II a GKS Katowice z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Pogoń Szczecin II.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą ekscytujące potyczki ligi I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo K. Duda D. Dudzinski często serwują wyborowym sympatykom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy brutalne sytuacje z faulem, idealne gole oraz asysty gwarantujące wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Interesujące potyczki pomiędzy graczami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa koniec końców, że są to potyczki mało interesujące. Dlatego też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Wisla Krakow i GKS Katowice z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.