Na obiekcie Stadion GOS dnia 2022-08-26 18:30 odbyło się spotkanie między Chrobry Głogów i Wisla Krakow zakończone wynikiem 2-1

W dniu 2022-08-26 18:30 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Chrobry Głogów i Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Chrobry Głogów oraz Wisla Krakow wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: Ángel Rodado 6' 0-1 M. Machaj 65' 1-1 M. Machaj 90' 2-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: P. Tupaj 17' J. Gorski 84'

Żółte kartki Wisla Krakow: M. Bieganski 79' J. Colley 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Wisla Krakow: L. Fernandez 20'

Sędzią głównym tego spotkania był D. Sulikowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Chrobry Głogów zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Legia Warszawa II. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

Coraz częściej zauważamy, że fani śledzą poczynania w lidze I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze jak P. Tupaj M. Bieganski raz za razem zapewniają fantastycznym sympatykom mnóstwo emocji. Potyczki między piłkarzami zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to potyczki mało interesujące. Wielokrotnie zdarzają się idealnie wyliczone asysty i bramki, bezwzględne sytuacje z faulem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Chrobry Głogów oraz Wisla Krakow z ligi I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion GOS.