Wisla Krakow vs Puszcza Niepołomice, wynik meczu - 2-3

Wisla Krakow vs Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 2-3.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Wisla Krakow i Puszcza Niepołomice wynik wynosił 1-3. Końcowy wynik meczu to 2-3.

W dniu 2022-09-02 18:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy Wisla Krakow a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: Ángel Rodado 2' 1-0 Ł. Sołowiej 22' 1-1 É. Thiakane 25' 1-2 P. Mroziński 45' 1-3 V. Basha 85' 2-3

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 29' K. Duda 77' B. Jaroch 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: M. Koj 2' K. Wroblewski 31' J. Serafin 46' W. Hajda 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Malec. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Wisla Krakow stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice a Puszcza Niepołomice z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia.

Kibice śledzą fascynujące poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak I. Lasicki M. Koj nieustannie gwarantują własnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć zmagania między graczami z ligi są nader nieustępliwe, rzadko zdarza się, iż widowiska nas męczą. Nieprzerwanie trafiamy na idealne asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zapewniające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Wisla Krakow i Puszcza Niepołomice z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.