Wisla Krakow kontra Ruch Chorzów, wynik meczu: 1-1

 

Pierwsza połowa meczu między Wisla Krakow a Ruch Chorzów zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-09-16 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy Wisla Krakow a Ruch Chorzów.

Gole strzelali: Luis Fernández 27' 1-0 D. Szczepan 59' 1-1

Żółte kartki Wisla Krakow: B. Jaroch 42' I. Jelic Balta 78'

Żółte kartki Ruch Chorzów: T. Swedrowski 2' K. Michalski 45'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Główny sędzia meczu - S. Marciniak. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisla Krakow stanie naprzeciw Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza natomiast Ruch Chorzów zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia.

Fani piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak B. Jaroch T. Swedrowski stale sprawiają swoim entuzjastom futbolu mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Potyczki między zawodnikami są zaciekłe, nie często bywa, iż zmagania nie są interesujące. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem, książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty dodające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić widowiska sportowe znanej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Wisla Krakow i Ruch Chorzów w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.