Chojniczanka Chojnice vs Wisla Krakow, wynik meczu: 1-0

Chojniczanka Chojnice vs Wisla Krakow 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Chojniczanka Chojnice a Wisla Krakow zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-09-30 18:30 na stadionie Stadion Miejski Chojnice rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Wisla Krakow.

Gole strzelali: T. Mikołajczak 50' 1-0

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Bartosiak 15' T. Mikolajczak 66' M. Grolik 69' M. Bartosiak 82'

Żółte kartki Wisla Krakow: B. Moltenis 12' J. Niewiadomski 21' D. Hugi 25' I. Jelic Balta 33'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice: M. Bartosiak 82'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny arbiter spotkania to P. Gryckiewicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Chojniczanka Chojnice stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia a Wisla Krakow z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Puszcza Niepołomice.

Wierni fani śledzą starcia ligi I Liga. Złożone z uzdolnionych obrońców i napastników piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak M. Bartosiak B. Moltenis częstokroć zapewniły wyśmienitym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między graczami zdarzają się nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to spotkania usypiające. Obserwujemy spektakularne gole i asysty, ostre faule, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Chojniczanka Chojnice i Wisla Krakow jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.