Mecz pomiędzy Wisla Krakow i ŁKS Łódź zakończony wynikiem 2-2 na obiekcie Stadion Miejski im. Henryka Reymana

Wisla Krakow vs ŁKS Łódź wynik 2-2.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wisla Krakow oraz ŁKS Łódź zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2022-10-07 18:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Wisla Krakow a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: B. Jaroch 30' 1-0 Luis Fernández 38' 2-0 Nacho Monsalve 56' 2-1 Pirulo 77' 2-2

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 17' M. Mlynski 76' J. Colley 77'

Żółte kartki ŁKS Łódź: N. Monsalve 53'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Raczkowski. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Podbeskidzie. Kolejno natomiast ŁKS Łódź zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia.

Wierni kibice śledzą ciekawe starcia, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak I. Lasicki N. Monsalve systematycznie zapewniają wspaniałym kibicom wiele wspaniałych emocji. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, wyśmienite gole i asysty, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy drużynami okazują się bardzo nieustępliwe, rzadko bywa definitywnie, że spotkania nas męczą. Z tego względu warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Wisla Krakow oraz ŁKS Łódź oraz ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.