Nieciecza kontra Wisla Krakow, wynik spotkania - 0-0

Nieciecza kontra Wisla Krakow 0-0. Dnia 2022-10-15 15:30 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Nieciecza oraz Wisla Krakow.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nieciecza i Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Nieciecza: W. Biedrzycki 37' A. Putivtsev 64'

Żółte kartki Wisla Krakow: B. Moltenis 26' M. Mlynski 54' M. Cisse 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Kwiatkowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Nieciecza stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia. Kolejno natomiast Wisla Krakow zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec.

Dzisiaj fani z dużym zaangażowaniem śledzą interesujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak W. Biedrzycki B. Moltenis nieprzerwanie serwują kapitalnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo wspaniałych przeżyć. Wielokrotnie obserwujemy ostre sytuacje na faul, książkowe sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami bywają zaciekłe, nie często okazuje się, iż zmagania nie są interesujące. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić widowiska sportowe ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Nieciecza i Wisla Krakow jak ich udział w I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.