Spotkanie Wisla Krakow - Podbeskidzie dnia 2022-10-22 15:30 na obiekcie Stadion Miejski im. Henryka Reymana - 3-3

W dniu 2022-10-22 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy Wisla Krakow a Podbeskidzie.

Pierwsza połowa meczu między Wisla Krakow a Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

Gole strzelali: K. Biliński 13' 0-1 Luis Fernández 50' 1-1 Luis Fernández 63' 2-1 Goku Román 70' 2-2 B. Jaroch 81' 3-2 K. Drzazga 90' 3-3

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 54' M. Zyro 89'

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Milasius 7' I. Markov 49' Goku 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow: B. Moltenis 40'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter meczu - K. Arys. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Motor Lublin a Podbeskidzie podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani z entuzjazmem śledzą pasjonujące poczynania w lidze I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak I. Lasicki T. Milasius nieraz zaserwowały wyśmienitym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Stale zdarzają się bezwzględne faule zakończone czerwonym kartonikiem, wspaniałe asysty oraz bramki, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami z ligi są zagorzałe, nie często zdarza się ostatecznie, iż mecze męczą fana. Warto więc śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Wisla Krakow i Podbeskidzie jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.