Mecz Zaglebie Sosnowiec kontra Wisla Krakow, wynik 1-2

Dnia 2022-10-28 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania między Zaglebie Sosnowiec a Wisla Krakow wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: S. Pawłowski 13' 1-0 Luis Fernández 39' 1-1 Luis Fernández 53' 1-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: O. Bykov 37' P. Bryla 75'

Żółte kartki Wisla Krakow: D. Szot 84'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny arbiter spotkania to P. Gryckiewicz. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia a Wisla Krakow zmierzy się z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Sandecja Nowy Sącz.

Coraz częściej fani futbolu śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Utalentowane zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak O. Bykov D. Szot wielokrotnie zaserwowały wyborowym entuzjastom wiele niesamowitych przeżyć. Nieprzerwanie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, wspaniałe asysty i gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki między graczami są bardzo zajadłe, nie często bywa, iż mecze nie są warte uwagi. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Ludowy.