Wisla Krakow kontra Górnik Łęczna, wynik meczu - 1-2

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Wisla Krakow oraz Górnik Łęczna wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-11-04 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: Ł. Grzeszczyk 16' 0-1 D. Szot 44' 1-1 S. Krykun 61' 1-2

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 11' D. Szot 45' V. Basha 48' K. Duda 82'

Żółte kartki Górnik Łęczna: L. Grzeszczyk 13' D. Zbozien 80' D. Gaska 81'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter meczu to J. Przybył. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Wisla Krakow zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Sandecja Nowy Sącz.

Mnóstwo kibiców śledzi ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Interesujące futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak przykładowo I. Lasicki L. Grzeszczyk wielokrotnie sprawiają swoim stałym sympatykom mnóstwo pozytywnych emocji. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bardzo zajadłe, rzadko zdarza się koniec końców, iż są to mecze statyczne. Trafiamy na bezwzględne faule zakończone żółtym kartonikiem, niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Wisla Krakow oraz Górnik Łęczna i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.