Mecz pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Wisla Krakow zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego dnia 2022-11-13 11:40

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-11-13 11:40 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Wisla Krakow.

Gole strzelali: I. Lasicki 17' 0-1 I. Jelic Balta 86' 1-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: T. Boczek 34' K. Slaby 59' L. Kosakiewicz 82'

Żółte kartki Wisla Krakow: J. Colley 52' L. Fernandez 65' K. Duda 75'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia a Wisla Krakow z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole.

Oddani fani futbolu z dużym zapałem śledzą ekscytujące starcia ligi I Liga. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak T. Boczek J. Colley raz za razem zagwarantowały fantastycznym sympatykom wiele niesamowitych przeżyć. Stale obserwujemy nieprzepisowe faule, zapadające w pamięć asysty czy bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami bywają zaciekłe, rzadko bywa koniec końców, że zmagania nie są interesujące. Z tego względu warto śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Sandecja Nowy Sącz i Wisla Krakow w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.