Wisla Krakow - Resovia Rzeszów, wynik spotkania 2-0

Dnia 2023-02-10 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy Wisla Krakow a Resovia Rzeszów.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Wisla Krakow i Resovia Rzeszów zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: B. Moltenis 16' 1-0 Luis Fernández 36' 2-0

Żółte kartki Wisla Krakow: L. Fernandez 46' R. Sobolewski 55'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Sylvestr 54'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Wisla Krakow stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice natomiast Resovia Rzeszów z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Arka Gdynia.

Coraz częściej oddani fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą fascynujące starcia ligi I Liga. Mocne zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak między innymi L. Fernandez J. Sylvestr stale zapewniają własnym stałym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy drużynami bywają zażarte, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to mecze usypiające. Obserwujemy bezwzględne faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, niezwykłe asysty i bramki, które dodają pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich i przeglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Wisla Krakow i Resovia Rzeszów w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.

Ciekawy artykuł o świecie youtuberów czeka na Ciebie - Sprawdź link!