Mecz Arka Gdynia kontra Wisla Krakow zakończony wynikiem 1-3

Dnia 2023-02-18 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Arka Gdynia i Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania między Arka Gdynia a Wisla Krakow wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

 

Gole strzelali: D. Gojny 39' 1-0 B. Moltenis 55' 1-1 B. Moltenis 60' 1-2 M. Młyński 64' 1-3

Żółte kartki Arka Gdynia: L. Capanni 7' K. Skora 45' M. Zebrowski 82' P. Stolc 90'

Żółte kartki Wisla Krakow: K. Duda 9' Miki 28' D. Junca 37' Tachi 79'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia spotkania - S. Marciniak. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Arka Gdynia stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Tychy 71.

Bardzo często liczni fani z entuzjazmem śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Mocne zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak L. Capanni K. Duda nader często zapewniły wyborowym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo pozytywnych emocji. Potyczki między graczami zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się, iż zmagania nudzą kibica. Nieustannie trafiamy na widowiskowe bramki i asysty, bezlitosne sytuacje na faul gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. To też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Arka Gdynia i Wisla Krakow i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.