Spotkanie między Wisla Krakow i Tychy 71 zakończone wynikiem 2-1 dnia 2023-03-11 16:30

Wisla Krakow - Tychy 71, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisla Krakow a Tychy 71 wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-03-11 16:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy Wisla Krakow a Tychy 71.

Gole strzelali: B. Jaroch 53' 1-0 K. Wołkowicz 66' 1-1 Luis Fernández 90' 2-1

Żółte kartki Wisla Krakow:

Żółte kartki Tychy 71: M. Radecki 58' N. Nedic 69' M. Radecki 84'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Tychy 71: M. Radecki 84'

Główny sędzia spotkania - M. Kochanek. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Tychy 71 z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia.

Oddani fani futbolu z zapałem śledzą pasjonujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Mocne zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak przykładowo M. Radecki nierzadko zapewniły wyborowym kibicom wiele emocji. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami są niezwykle zajadłe, nie często bywa, iż potyczki przynudzają. Natrafiamy na idealnie wyliczone asysty czy bramki, ostre faule, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Wisla Krakow oraz Tychy 71 z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.