Spotkanie SKRA Częstochowa - Wisla Krakow zakończone wynikiem 0-3

W dniu 2023-03-17 19:30 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy SKRA Częstochowa a Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Wisla Krakow wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-3.

 

Gole strzelali: Álex Mula 28' 0-1 M. Machała 53' 0-2 Miki Villar 62' 0-3

Żółte kartki SKRA Częstochowa:

Żółte kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny arbiter meczu - P. Gryckiewicz. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

Mnóstwo fanów śledzi potyczki w lidze I Liga. Interesujące zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak nierzadko zagwarantowały wspaniałym sympatykom wiele wrażeń. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są nader zagorzałe, rzadko bywa koniec końców, iż mecze nie są warte uwagi. Systematycznie obserwujemy widowiskowe asysty oraz gole, bezwzględne faule gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga. SKRA Częstochowa oraz Wisla Krakow jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion GKS-u.