Na obiekcie Stadion Miejski im. Henryka Reymana miał miejsce mecz Wisla Krakow vs Stal Rzeszów zakończony wynikiem 3-1

Dnia 2023-04-14 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy Wisla Krakow a Stal Rzeszów.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisla Krakow i Stal Rzeszów wynik wynosił 3-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: Luis Fernández 32' 1-0 Juncà 34' 2-0 Ángel Rodado 45' 3-0 B. Poczobut 69' 3-1

Żółte kartki Wisla Krakow:

Żółte kartki Stal Rzeszów: K. Danielewicz 47' W. Klos 51' K. Danielewicz 75' K. Piatek 81'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Stal Rzeszów: K. Danielewicz 75'

Główny sędzia spotkania - M. Szczerbowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Stal Rzeszów z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia.

Kibice z zapałem śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Złożone z utalentowanych napastników i obrońców drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo K. Danielewicz nieustannie gwarantują wyborowym fanom mnóstwo wspaniałych emocji. Zdarzają się nieprzepisowe faule, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę potyczki między zawodnikami okazują się bardzo zagorzałe, rzadko zdarza się, iż są to potyczki mało interesujące. Warto więc śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Wisla Krakow i Stal Rzeszów i ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.