Mecz Ruch Chorzów kontra Wisla Krakow, wynik końcowy 2-0

Ruch Chorzów kontra Wisla Krakow, wynik końcowy 2-0. W dniu 2023-04-22 15:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 28. Zmierzyły się Ruch Chorzów i Wisla Krakow.

Pierwsza połowa meczu między Ruch Chorzów oraz Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: M. Feliks 31' 1-0 Ł. Moneta 70' 2-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: T. Wojtowicz 44' P. Sikora 72'

Żółte kartki Wisla Krakow: Miki 44' I. Lasicki 63' Sergio Benito 83'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był B. Frankowski. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Ruch Chorzów stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza.

Wielu kibiców śledzi niezwykle ciekawe potyczki w lidze I Liga. Mocne piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak T. Wojtowicz Miki stale gwarantują fantastycznym fanom wiele przeżyć. Niesamowite zmagania między piłkarzami bywają nader nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że są to widowiska nie warte uwagi. Trafiamy na książkowe asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje z faulem dodające smaczku całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Ruch Chorzów oraz Wisla Krakow i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.