Dnia 2023-04-29 15:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Wisla Krakow oraz Chojniczanka Chojnice: 3-0

Wisla Krakow - Chojniczanka Chojnice wynik meczu 3-0. W dniu 2023-04-29 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy Wisla Krakow a Chojniczanka Chojnice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Krakow oraz Chojniczanka Chojnice wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Gole strzelali: Tachi 40' 1-0 Miki Villar 51' 2-0 J. Igbekeme 75' 3-0

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 82'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Grolik 62'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny sędzia spotkania - W. Myć. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisla Krakow stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Podbeskidzie. Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia.

Liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące potyczki, które startują w lidze I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak I. Lasicki M. Grolik raz za razem zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Wielokrotnie zdarzają się ostre faule kończące się czerwoną kartką, idealne bramki i asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że są to zmagania statyczne. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga. Udział takich zespołów jak Wisla Krakow oraz Chojniczanka Chojnice w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.