Wisla Krakow kontra Nieciecza, wynik spotkania: 2-1

W dniu 2023-05-12 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow oraz Nieciecza.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisla Krakow a Nieciecza wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: Miki Villar 10' 1-0 K. Karasek 22' 1-1 B. Jaroch 60' 2-1

Żółte kartki Wisla Krakow: J. Colley 15' L. Fernandez 30' Tachi 52' B. Moltenis 84' M. Bieganski 90' K. Gruszkowski 90'

Żółte kartki Nieciecza: K. Karasek 45' M. Ambrosiewicz 54' D. Hilbrycht 57' W. Biedrzycki 69' K. Karasek 71' N. Tekijaski 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Raczkowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Nieciecza podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia.

Bardzo często liczna grupa kibiców śledzi niezwykle ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Mocne zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak J. Colley K. Karasek nieraz zagwarantowały wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko zmagania między drużynami zdarzają się niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się koniec końców, że są to zmagania nużące. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, przepiękne asysty czy gole, które zapewniają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga. Wisla Krakow i Nieciecza oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.