Wisla Krakow - Zaglebie Sosnowiec, wynik spotkania 1-2

Pierwsza część spotkania pomiędzy Wisla Krakow i Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2023-05-28 10:40 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 33. Zmierzyły się Wisla Krakow oraz Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: B. Moltenis 2' 1-0 Miki M. Fabry 55' 1-1 A. Troc K. Wrzesinski 79' 1-2 T. Klups

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 67' V. Basha 86' B. Moltenis 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 65' M. Rozwandowicz 89'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisla Krakow stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz . Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej zauważamy, że wielu fanów futbolu z entuzjazmem śledzi bardzo ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak I. Lasicki V. Dalic nieprzerwanie sprawiają fantastycznym fanom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami są zażarte, bardzo rzadko bywa, że spotkania przynudzają. Zdarzają się bezwzględne faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga. Udział takich zespołów jak Wisla Krakow i Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.