Spotkanie Górnik Łęczna vs Wisla Krakow zakończone wynikiem 0-3

Górnik Łęczna vs Wisla Krakow zakończony wynikiem 0-3. W dniu 2023-06-03 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz ligi I Liga kolejki 34 pomiędzy Górnik Łęczna a Wisla Krakow.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Łęczna a Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-3.

 

Gole strzelali: M. Żyro 14' 0-1 D. Szot 30' 0-2 M. Młyński 86' 0-3

Żółte kartki Górnik Łęczna: P. Pierzak 58' J. De Amo 88'

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Sapala 45' K. Duda 68'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia meczu - T. Kwiatkowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Łęczna zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Wisla Krakow z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej zauważamy, iż wielu fanów futbolu z dużym entuzjazmem śledzi interesujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły oraz piłkarze jak P. Pierzak I. Sapala raz za razem zaserwowały wyborowym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Regularnie zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz gole, brutalne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem zapewniające wyjątkowe wrażenia z meczu. Niesamowite zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, iż zmagania nudzą fana. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania sportowe lubianej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Górnik Łęczna oraz Wisla Krakow oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Górnik.