Mecz Wisla Krakow - Miedz Legnica 2-0

Wisla Krakow kontra Miedz Legnica, wynik spotkania 2-0

W meczu 24. kolejki I ligi pomiędzy Wisłą Kraków a Miedzią Legnica padł wynik 2-0. Spotkanie, które odbyło się 15 marca o godzinie 19:30 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana, nie przyniosło bramek w pierwszej połowie, jednak w drugiej części gry kibice mogli cieszyć się z dwóch trafień.

Arka Gdynia kontra Wisla Krakow 1-1

Spotkanie między Arka Gdynia oraz Wisla Krakow dnia 2024-03-08 19:30: 1-1

W dniu 8 marca 2024 roku na Stadionie Miejskim odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Arka Gdynia i Wisla Krakow, w ramach 23. kolejki I ligi. Po zaciętym starciu obie drużyny podzieliły się punktami, a ostateczny wynik to remis 1-1. Arka Gdynia objęła prowadzenie przed przerwą, ale Wisla Krakow zdołała wyrównać w drugiej połowie, pozostawiając kibiców z wrażeniem i niedosytem po widowisku.

Mecz Odra Opole - Wisla Krakow, wynik końcowy 1-2

Mecz Odra Opole vs Wisla Krakow, wynik końcowy 1-2

W sobotę, 2 marca 2024 roku, na Stadionie Miejskim odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Odra Opole i Wisła Kraków. Po wyrównanej walce, to zawodnicy Wisły Kraków wyszli zwycięsko z boiska, pokonując gospodarzy rezultatem 2:1. Pomimo bramki na 2:1 zdobytej przez Odry Opole, Wisła zdołała utrzymać prowadzenie od przerwy, kiedy wynik wynosił 0:0.

Mecz Wisla Krakow - Tychy 71 wynik meczu 0-1

Mecz Wisla Krakow kontra Tychy 71 zakończony wynikiem 0-1

W miniony wtorek, 23 lutego, na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbył się starcie pomiędzy Wisłą Kraków a Tychami 71 w ramach 21. kolejki I ligi. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny gości 0-1, wynik ten utrzymał się od pierwszego gwizdka arbitra aż do końcowego sygnału.

Mecz pomiędzy Stal Rzeszów vs Wisla Krakow zakończony wynikiem 1-2

Stal Rzeszów kontra Wisla Krakow, wynik spotkania 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Stal Rzeszów a Wisła Kraków w ramach 20. kolejki I ligi dostarczył kibicom wiele emocji. Mimo wyrównanej walki, ostatecznie to goście z Krakowa wyszli zwycięsko z boiska, pokonując gospodarzy 2-1. Spotkanie odbyło się 18 lutego o godzinie 11:40 na Stadionie Stal, a wynik na przerwę wynosił 1-1.

Wisla Krakow kontra Polonia Warszawa, wynik 2-1

Na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbyło się spotkanie pomiędzy Wisla Krakow i Polonia Warszawa - końcowy wynik 2-1

W dniu 17 grudnia 2023 roku odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Wisła Kraków i Polonia Warszawa, który miał miejsce na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. Spotkanie to było częścią 19. kolejki I Ligi. Po zaciętym starciu, ostateczny wynik to 2-1 na korzyść drużyny Wisła Kraków, która prowadziła 1-0 na przerwę.

Wisla Krakow - Górnik Łęczna wynik 4-0

Mecz Wisla Krakow kontra Górnik Łęczna zakończony wynikiem 4-0

W dniu 10 grudnia 2023 roku na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Wisła Kraków i Górnik Łęczna. Wisła Kraków odniosła zwycięstwo z wynikiem 4-0, prowadząc 1-0 na przerwę w 18. kolejce I ligi.

Nieciecza - Wisla Krakow, wynik końcowy 2-1

Mecz między Nieciecza oraz Wisla Krakow zakończony wynikiem 2-1 dnia 2023-12-01 19:30 na obiekcie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica

W dniu 1 grudnia 2023 roku na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Nieciecza i Wisła Kraków. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść drużyny gospodarzy. Mecz należał do 17. kolejki I ligi, a wynik na przerwę również wskazywał na prowadzenie Niecieczy 2-1. Zawodnicy obu drużyn stworzyli widowiskowe widowisko, które z pewnością zapadnie w pamięci kibiców.