Mecz Tychy 71 kontra Wisla Krakow na stadionie Stadion Miejski dnia 2023-08-12 15:30 - końcowy wynik 1-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Tychy 71 i Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-08-12 15:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Tychy 71 i Wisla Krakow.

Gole strzelali: M. Błachewicz 41' 1-0

Żółte kartki Tychy 71: N. Nedic 35' D. Polap 43' J. Budnicki 65' M. Radecki 84'

Żółte kartki Wisla Krakow: B. Jaroch 26' D. Szot 80' E. Satrustegui 84'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny arbiter meczu - P. Urban. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Tychy 71 zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Chrobry Głogów. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Miedz Legnica.

Coraz częściej liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania w lidze I Liga. Interesujące drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak między innymi N. Nedic B. Jaroch częstokroć zapewniły kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to zmagania statyczne. Nieprzerwanie natrafiamy na brutalne faule kończące się żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty czy gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Tychy 71 i Wisla Krakow oraz ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.