Motor Lublin kontra Wisla Krakow, wynik meczu - 1-4

Motor Lublin kontra Wisla Krakow wynik 1-4. W dniu 2023-09-23 15:30 na obiekcie sportowym Arena Lublin rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy Motor Lublin a Wisla Krakow.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Motor Lublin a Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-4.

Gole strzelali: A. Najemski 22' 0-1 Ángel Rodado 29' 0-2 Ángel Rodado 63' 0-3 A. Najemski 74' 1-3 Goku Román 90' 1-4

Żółte kartki Motor Lublin: R. Krol 90'

Żółte kartki Wisla Krakow: A. Rodado 18' M. Carbo 45' V. Basha 83' J. Alfaro 87' Goku 90'

Czerwone kartki Motor Lublin: B. Wolski 90' K. Wojtkowski 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow: D. Junca 90'

Sędzią głównym tego spotkania był T. Kwiatkowski. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Motor Lublin stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Miedz Legnica. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Znicz Pruszków.

Dzisiaj wierni kibice śledzą interesujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły i zawodnicy jak R. Krol A. Rodado raz za razem gwarantują swoim sympatykom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Wielokrotnie trafiamy na książkowe bramki czy asysty, ostre sytuacje z faulem dodające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nieustępliwe, rzadko okazuje się definitywnie, iż widowiska nas męczą. Dlatego więc warto oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Motor Lublin i Wisla Krakow z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Arena Lublin.