Warta Poznań vs Wisla Krakow, wynik meczu 1-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Warta Poznań a Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2021-12-06 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 17 pomiędzy Warta Poznań a Wisla Krakow.

Gole strzelali: A. Zreľák 66' 1-0 R. Ivanov M. Frydrych 90' 1-1 D. Hugi

Żółte kartki Warta Poznań:

Żółte kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny arbiter meczu - Pawel Raczkowski, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Warta Poznań stawi czoła Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Górnik Łęczna natomiast Wisla Krakow podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Stal Mielec.

Coraz częściej zauważamy, że wielu fanów futbolu z dużym entuzjazmem śledzi poczynania ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny i piłkarze jak często serwują pierwszorzędnym sympatykom wiele wrażeń. Trafiamy na widowiskowe sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zagorzałe, nie często okazuje się, że zmagania nudzą. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Warta Poznań oraz Wisla Krakow w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.