Mecz Wisla Krakow - Slask Wroclaw, wynik końcowy 0-5

W dniu 2021-10-23 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 12 pomiędzy Wisla Krakow a Slask Wroclaw.

Pierwsza połowa spotkania między Wisla Krakow i Slask Wroclaw zakończyła się wynikiem 0-3. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-5.

Gole strzelali: Erik Expósito 7' 0-1 M. Praszelik Erik Expósito 12' 0-2 K. Mączyński Diogo Verdasca 27' 0-3 D. Štiglec Erik Expósito 77' 0-4 M. Zylla 90' 0-5 W. Sobota

Żółte kartki Wisla Krakow: Konrad Gruszkowski 23' Michal Frydrych 25' Dawid Szot 47'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Petr Schwarz 43'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny arbiter meczu to Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Slask Wroclaw podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Pogon Szczecin.

Mnóstwo fanów śledzi niezwykle fascynujące starcia ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Konrad Gruszkowski Petr Schwarz nieraz zaserwowały wyśmienitym entuzjastom wiele przeżyć. Niesamowite zmagania między drużynami futbolowymi bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa, że są to mecze nużące. Zdarzają się nieczyste faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich drużyn jak Wisla Krakow i Slask Wroclaw w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.