Wisla Krakow - Wisla Plock, wynik spotkania - 0-0

Dnia 2023-10-01 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Wisla Krakow a Wisla Plock.

Pierwsza połowa spotkania między Wisla Krakow a Wisla Plock zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wisla Krakow: J. Colley 42'

Żółte kartki Wisla Plock: N. Sreckovic 33' M. Spremo 44' E. Thiakane 52' F. Hiszpanski 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny arbiter meczu to . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Wisla Krakow zmierzy się już z Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Wisla Plock z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Chrobry Głogów.

Fani śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Składające się z uzdolnionych zawodników drużyny futbolowe i piłkarze jak J. Colley N. Sreckovic nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Niesamowite potyczki między graczami ligowymi bywają zagorzałe, nie często zdarza się, iż zmagania nudzą. Bardzo często obserwujemy idealne sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste faule dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Wisla Krakow oraz Wisla Plock z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.