Spotkanie ŁKS Łódź - Wisla Krakow zakończone wynikiem 3-2 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz dnia 2023-05-05 18:30

Dnia 2023-05-05 18:30 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 30. Zmierzyły się ŁKS Łódź oraz Wisla Krakow.

Pierwsza połowa meczu między ŁKS Łódź a Wisla Krakow zakończyła się 2-2. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Gole strzelali: P. Janczukowicz 11' 1-0 Ángel Rodado 26' 1-1 Luis Fernández 36' 1-2 Pirulo 41' 2-2 B. Szeliga 53' 3-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Trabka 42' K. Dankowski 48' N. Monsalve 61'

Żółte kartki Wisla Krakow: A. Rodado 29' B. Jaroch 47' I. Lasicki 67' J. Igbekeme 81' V. Basha 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Stefanski. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu ŁKS Łódź stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia natomiast Wisla Krakow z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak M. Trabka A. Rodado systematycznie zapewniają wyborowym kibicom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Wielokrotnie obserwujemy wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między drużynami zdarzają się zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to potyczki nudne. To też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich, oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. ŁKS Łódź i Wisla Krakow jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.