Mecz Wisla Krakow - Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 0-0 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana dnia 2023-11-03 19:30

W sobotni wieczór na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Wisla Krakow i Zaglebie Sosnowiec. Mimo wielu okazji do strzelenia gola, żadna z ekip nie zdołała pokonać bramkarzy rywali, co przekładało się na wynik 0-0 zarówno na koniec regulaminowego czasu gry, jak i po dogrywce. Mecz zakończył się więc remisem, a obie drużyny podzieliły się punktami w ramach 14. kolejki I Ligi. Arbitrem spotkania był P. Gryckiewicz.+

Relacja z meczu Wisla Krakow vs Zaglebie Sosnowiec

Dnia 3 listopada 2023 roku na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbył się zmagający mecz pomiędzy drużynami Wisła Kraków i Zaglebie Sosnowiec. Spotkanie to miało miejsce w ramach 14 kolejki I ligi.

Mecz zakończył się remisem 0-0, pomimo wielu emocjonujących momentów na boisku. Zarówno drużyna gospodarzy, jak i goście starały się zdobyć bramkę, jednak dwie dzielne obrony oraz brak skuteczności w wykończeniu akcji doprowadziły do końcowego remisu.

Sędzią tego spotkania był P. Gryckiewicz, który miał trudne zadanie kontrolowania emocji i zażartej walki na boisku. Mecz obfitował w liczne faule, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami dla zawodników obu drużyn. W drużynie gospodarzy kartki żółte otrzymał P. Gogol w 26. minucie meczu. Natomiast w drużynie przeciwników kartki żółte zobaczyli M. Karwot (34'), M. Machala (43'), J. Valencia (86') oraz D. Guezen (88').

Niestety, mecz nie obfitował w bramki, a liczne sytuacje strzeleckie nie przyniosły oczekiwanego efektu. Pomimo tego, kibice obu drużyn mieli okazję zobaczyć zacięte starcie na boisku, które wzbudziło wiele emocji.

Po tym zmagającym spotkaniu drużyna Wisła Kraków zmierzy się z Polonią Warszawa, Lechią Gdańsk oraz GKS Katowice. Natomiast Zaglebie Sosnowiec czekają kolejne starcia z Arką Gdynia, Miedzią Legnica oraz Chrobrym Głogów.