Wisla Krakow - Odra Opole, wynik spotkania - 2-1

Wisla Krakow - Odra Opole 2-1. W dniu 2023-02-24 19:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow i Odra Opole.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Krakow oraz Odra Opole wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: Borja Galán 38' 0-1 Luis Fernández 68' 1-1 Luis Fernández 86' 2-1

Żółte kartki Wisla Krakow: M. Mlynski 27' I. Sapala 33' D. Junca 42' B. Jaroch 61'

Żółte kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Wisla Krakow stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia.

W dzisiejszych czasach kibice z entuzjazmem śledzą interesujące potyczki, które startują w lidze I Liga. Mocne futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak przykładowo M. Mlynski bardzo często zaserwowały fantastycznym sympatykom mnóstwo przeżyć. Zmagania pomiędzy drużynami są zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż mecze nudzą fana. Regularnie zdarzają się idealne gole oraz asysty, ostre sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. Z tego powodu warto przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Wisla Krakow oraz Odra Opole oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.