Wisla Krakow vs Znicz Pruszków, wynik spotkania: 6-2

Zapraszamy do przeczytania naszego najnowszego sprawozdania z meczu, który na pewno zapadnie w pamięć każdego kibica. 7 października 2023 r., na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana, odbyło się zmagania jedenastej kolejki I Ligi pomiędzy Wisłą Kraków a Zniczem Pruszków. Mecz, sędziowany przez J. Małyszka, zakończył się imponującym wynikiem 6-2 na korzyść "Białej Gwiazdy". Po pełnym emocji pierwszym czasie gry, w którym Wisła prowadziła 3-1, kibice byli świadkami jeszcze bardziej intensywnej drugiej połowy. Wszystkie szczegóły wydarzeń na boisku czekają tuż za kliknięciem. Nie przegap tej okazji!

Przebieg meczu

W emocjonującym starciu pomiędzy Wisłą Kraków a Zniczem Pruszków, to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 6-2. Mecz odbył się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w ramach 11. kolejki I Ligi.

Pierwsza połowa

Po rozpoczęciu spotkania obie drużyny zaciekle rywalizowały na boisku, próbując zdobyć pierwszą bramkę. Jednak to Znicz Pruszków jako pierwszy cieszył się z trafienia. W 22. minucie S. Nagamatsu skutecznie przymierzył i wprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Wisła Kraków nie zamierzała jednak się poddawać i szybko odpowiedziała. W 37. minucie Goku Román wyrównał stan meczu, dając gospodarzom nadzieję na odrobienie strat.

Po kilku minutach zaciętej walki, Wisła Kraków objęła prowadzenie. Ángel Rodado w 46. minucie, po precyzyjnym podaniu, umieścił piłkę w siatce przeciwnika. Dwie minuty później Rodado ponownie był skuteczny, zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu. Wynik na przerwę wynosił 3-1 na korzyść gospodarzy.

Druga połowa

Po wznowieniu gry Wisła Kraków kontynuowała swoją ofensywną grę, stwarzając wiele okazji bramkowych. W 60. minucie Ángel Baena dołączył do listy strzelców, podwyższając wynik na 4-1 dla gospodarzy. Pruszkowianie próbowali odwrócić losy meczu, jednak defensywa Wisły była niezwykle skuteczna.

W 82. minucie S. Nagamatsu zdobył swoją drugą bramkę, zwiększając przewagę gospodarzy na 5-1. Chwilę później Miki Villar dołożył swoje, strzelając kolejnego gola dla Wisły Kraków. Pruszków starał się jeszcze odrobić straty i walczył do ostatniego gwizdka sędziego.

Kartki i czerwone kartki

Mecz był niezwykle zacięty, a sędzia J. Małyszek musiał się zmierzyć z licznymi interwencjami w postaci kartek. Na przestrzeni całego meczu sędzia ukarał drużynę Wisły Kraków trzema żółtymi kartkami, które otrzymali kolejno M. Carbo (29. minuta), K. Duda (79. minuta) oraz J. Colley (89. minuta).

Drużyna Znicza Pruszków również zebrała żółte kartki za różne przewinienia. J. Wojcicki został ukarany w 64. minucie, a Y. Tkachuk w 70. minucie. Ostatecznie żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki, choć emocje na boisku sięgały zenitu.

Podsumowanie

Mecz Wisła Kraków kontra Znicz Pruszków dostarczył kibicom mnóstwo emocji i niezapomnianych chwil. Gospodarze zdominowali spotkanie, zdobywając sześć bramek i zapewniając sobie pewne zwycięstwo. Drużyna Wisły Kraków udowodniła swoją przewagę, prezentując dynamiczną i skuteczną grę.

Następne mecze dla Wisły Kraków to kolejno starcia z Resovią Rzeszów, Podbeskidziem oraz Polonią Warszawa. Znicz Pruszków zmierzy się natomiast z Arką Gdynia, Miedzią Legnica oraz Chrobrym Głogów.