Na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbyło się spotkanie pomiędzy Wisla Krakow i Polonia Warszawa - końcowy wynik 2-1

W dniu 17 grudnia 2023 roku odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Wisła Kraków i Polonia Warszawa, który miał miejsce na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. Spotkanie to było częścią 19. kolejki I Ligi. Po zaciętym starciu, ostateczny wynik to 2-1 na korzyść drużyny Wisła Kraków, która prowadziła 1-0 na przerwę.

Relacja z meczu Wisła Kraków - Polonia Warszawa

Dzisiaj na stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Wisła Kraków oraz Polonia Warszawa w ramach 19. kolejki I ligi. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 11:40, a jego sędzią głównym był Łukasz Karski. W pierwszej połowie Gospodarze objęli prowadzenie po bramce zdobytej przez A. Rodado w 18. minucie, z asystą Goku Romana. Wynik do przerwy wynosił 1-0 na korzyść Wisły Kraków.

Druga połowa przyniosła wiele emocji i zwrotów akcji. W 77. minucie S. Kobusinski strzelił bramkę dla Gości, wyrównując wynik na 1-1. Mecz wydawał się zmierzać ku remisowi, ale w doliczonym czasie gry A. Rodado ponownie wpisał się na listę strzelców, zdobywając bramkę na wagę zwycięstwa dla Wisły Kraków. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść Gospodarzy.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Żółtą kartkę otrzymał zawodnik Gospodarzy, J. Colley, w 75. minucie, natomiast zawodnik Gości, V. Okhronchuk, został ukarany w 12. minucie. Czerwonych kartek nie było. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz, tworząc niesamowitą atmosferę na trybunach.

W kolejnych meczach Wisła Kraków zmierzy się z zespołami Tychy 71, Widzew Łódź oraz Arka Gdynia. Natomiast Polonia Warszawa spotka się z drużynami Miedz Legnica, Chrobry Głogów oraz Frosinone.