Podbeskidzie vs Wisla Krakow, wynik meczu 0-3

Podbeskidzie vs Wisla Krakow, wynik końcowy 0-3. W dniu 2023-05-20 15:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Podbeskidzie a Wisla Krakow.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Podbeskidzie i Wisla Krakow zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

 

Gole strzelali: D. Szot 45' 0-1 Ángel Rodado 53' 0-2 Ángel Rodado 70' 0-3

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Wypych 42' M. Misztal 45'

Żółte kartki Wisla Krakow: Tachi 13' B. Jaroch 42'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia spotkania to J. Przybył. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Podbeskidzie zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Zaglebie Sosnowiec a Wisla Krakow z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj liczni fani śledzą pasjonujące starcia ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. M. Wypych Tachi stale serwują kapitalnym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie zdarzają się spektakularne bramki oraz asysty, bezwzględne faule zapewniające smaczku całemu widowisku. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, że mecze nudzą fana. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić widowiska sportowe popularnej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Podbeskidzie i Wisla Krakow z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.